SÍLA VZDORU
od 23.7. do 29.7. 2017
Doporučený věk:12+
-> PŘIHLÁŠKA :)

hg

Popis tábora
Dvanáctý kraj byl srovnán se zemí. Katniss sice vyvázla z Her čtvrtstoletí naživu, jakou to ale mělo cenu? Ačkoliv je teď Třináctý kraj jejím novým domovem, nikdo neví, na jak dlouho. A opravdu může ostatním věřit?
Začíná boj o moc mezi Kapitolem a rebely a světem otřásá válka. Jaká bude Vaše úloha v této bitvě? Na kterou stranu se přikloníte? A obstojíte v těchto hrách až do konce?

Čtvrtý ročník tábora, který už má u nás zaslouženou tradici a stále baví jak nás, tak naše účastníky. Své zbraně z arén ještě neschovávejte, budou se Vám hodit! Pro účastníky od 12 do 18 let.

Místo konání:
tábořiště Přemilov

Tábořiště leží na břehu Chrudimky v krásné přírodě okolí Sečské přehrady. Zřícenina Oheb je jenom hodinu chůze od nás a přehrada Seč a okolí tábořiště zarostlé lesy nabízejí mnoho příležitostí k dobrodružství.

Programový vedoucí: Kateřina Hývlová, Václav Mervart

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, stanová jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze

V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE