od 16.7. do 22.7. 2017
doporučený věk: 15+
-> PŘIHLÁŠKA :)

got

Popis tábora
Sedm království se zmítá v boji o nadvládu a o Železný trůn. Který z rodů bude ve svých intrikách, strategii a přízni Bohů ten nejsilnější? Lannisterští lvi, vlci ze Severu, nebo do Hry o trůny proniknou i draci, o kterých se tvrdí, že jejich časy jsou dávno pryč?
Nezapomeňte, že Zima se blíží a nezbývá než doufat, že to, co je za Zdí, tam ještě chvíli zůstane. Obstojíte v boji plném zrady, nebezpečí a nečekaných zvratů? Bude Vaše taktika tou, která udrží Váš rod naživu? Anebo si ukořistíte Železný trůn sami pro sebe?

Třetí ročník tábora, který má všechno, co nás na téhle fantasy sáze baví. Jen pro ty nejodolnější!

Místo konání:
tábořiště Přemilov

Tábořiště leží na břehu Chrudimky v krásné přírodě okolí Sečské přehrady. Zřícenina Oheb je jenom hodinu chůze od nás a přehrada Seč a okolí tábořiště zarostlé lesy nabízejí mnoho příležitostí k dobrodružství.

Programový vedoucí: Karolína Matochová, Štěpán Dvořák

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, stanová jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze

V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE