Jak vycvičit draka

od 2.7. do 8.7. 2017
Doporučený věk: 6-9 let

-> PŘIHLÁŠKA :)
draci

Popis tábora
Ostrov Blp je velice zvláštní osada. Zaprvé je plná vikingů. Za druhé… místo škodlivých myší se v domech a na loukách loví škodliví DRACI!!! Škyťák Treska III. je syn náčelníka a rozhodně se drakobijcem stát nehodlá. Raději by studoval knihy a přicházel věcem na kloub. Což je dobře, protože ho čeká objev století! Připojíte se k němu na cestě za mírumilovným soužitím mezi nelítostnými vikingy a hrůzostrašnými draky?

Třetí ročník úspěšného tábora, tentokrát s DRAKY! Pokud hledáte ideální způsob jak začít s tábory tak jste ho právě našli :)
Doporučený věk účastníků 6 až 9 let.

Místo konání:
tábořiště Přemilov

Tábořiště leží na břehu Chrudimky v krásné přírodě okolí Sečské přehrady. Zřícenina Oheb je jenom hodinu chůze od nás a přehrada Seč a okolí tábořiště zarostlé lesy nabízejí mnoho příležitostí k dobrodružství.

Programový vedoucí: Kateřina Hývlová, Václav Mervart

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE