Setkání kouzelníků a čarodějek 2019

PÁTEK 26.4.- NEDĚLE 28.4. 2019
Začátek programu:
Pátek 26. dubna 18:00
Konec programu: Neděle 28.dubna 14:00
Věkové omezení: účastníkům musí být 15 a více let

Setkání kouzelníků a čarodějek je následníkem HP Conu ;)

Po čtyřech letech organizování HP Conu navazujeme další unikátní akcí: Setkání kouzelníků a čarodějek 2019! Především chceme všem fanouškům Harryho Pottera umožnit setkat se svými přáteli ze všech koutů kouzelnického světa v příjemné a zcela magické atmosféře.

Chtěli bychom touto akcí nabídnout jednotlivým fan skupinám s HP tématikou poznat se navzájem a utvořit tak jeden společný kouzelnický národ, který by se mohl v těžkých mudlovských časech vzájemně podporovat.

Nabízíme vám přímené místo, kde můžete společně ochutnat máslový ležák, vyzkoušet si famfrpál a nebo se zcela ponořit do jedné z našich úspěšných městských her, letos na téma Večer před Mistrovstvím světa ve famrfpálu! Nebudou chybět ani diskuzní kruhy a workshopy.
Na místě budou připraveny menší Questy, které společně můžete plnit. Akce bude zcela roleplayová, vy i my budeme vystupovat jako kouzelníci, kteří se sjeli na jedno místo, aby spolu prožili jedinečnou událost mistrovství.

Tak na co ještě čekáte, už máte lístky na letošní mistrovství? ;)

Akce je spolupořádána se skupinou Crucio.cz

Pošlete svou sovu ještě dnes!

Na co se můžete těšit?
Městská hra: Letošním tématem hry jsou události ve stanovém městečku v předvečer zápasu. Bude se vlastně hrát??? Téma je pojaté velice volně, spíše komicky ;)
Diskuzní kruhy: Velice rádi vás uvidíme v našich diskuzních skupinách. Pokud máte sami téma, o kterém byste se chtěli s ostatními pobavit, můžete založit na místě svůj vlastní! Časy a místa diskuzních kruhů budou vyvěšeny na společné nástěnce, kde si každý bude moci vybrat svůj šálek čaje.
Workshopy (cena materiálu není v ceně lístku): I letos pro vás připravíme zajímavé workshopy (rarach ve sklenici, Pobertův plánek, kreslení na textil, fimo apod.)
Famfrpál: To víte, že zase budeme hrát :D Pravidla vás naučíme a košťata půjčíme.
Harry Potter kvíz: Zapeklité otázky z Harry Potter světa, u kterých i ti nejznalejší občas zaváhají.
Nevázaná kouzelnická zábava: Večerní program plný dobové kouzelnické hudby a Máslového ležáku!

Kde bude Setkání kouzelníků a čarodějek 2019 probíhat?
Celá akce se koná v prostorách DDM Chrudim a částečně ulice města Chrudim.


Jak je to s dopravou?
Na místo konání se každý dopravuje sám. DDM se nachází cca 300 metrů od autobusového i vlakového nádraží. Přijet můžete i autem. Parkovat potom můžete poblíž nádraží nebo u supermarketu Billa.

A co stravování?
Na místě konání bude otevřený bufet s rychlým občerstvením (tousty, párek v rohlíku, hranolky a tak), máslovým ležákem a dalšími nápoji. Poblíž DDM je Billa a v provozu je i několik restaurací po městě.

Kde budeme ubytováni?
Na mistrovství světa se spalo ve stanech, takže pokud máte, klidně přivezte! (a uveďte nám to do přihlášky, zahrada není nafukovací :p )
Jinak máme domluvené spaní v místnostech DDM v místnostech, kde přes den probíhá část programu. Nutné je si s sebou přivézt karimatku a spacák!.

Kolik akce stojí?
Podle toho, na kolik dní jedete!
Pátek, sobota, neděle: 650 Kč
sobota, neděle: 450 Kč
pátek, sobota: 450 Kč

Cenu je nutné uhradit do 1 týdne od obdržení potvrzení přihlášky. (Neplatí u platby na místě)

PLATBA:
Platbu zasílejte převodem na účet 1164991001/2700 s variabilním symbolem 7008, do poznámek prosím uveďte vaše jméno (prosíme mudlovské, ne kouzelnické)

Slavnostně přísaháme, že jsme připraveni ke každé špatnosti.

PŘIHLÁŠKA!

*Jedná se o neziskovou soukromou akci podporovanou Tábory Fortescue. Warner Bros. Entertainment se na akci nijak nepodílí