Clone Wars
od 30.7. do 5.8. 2017
Doporučený věk: 8-15
-> PŘIHLÁŠKA :)
sw

Popis tábora
Galaxií cloumá chaos. Ani s pomocí armády klonů se rytířům Jedi nedaří udržovat křehký mír. Klonová armáda je zatím na jejich straně, ale zůstane to tak navždy?
Padawan Ahsoka Tano touží především po titulu rytíře Jedi, aby mohla bok po boku se svým mistrem Anakinem Skywalkerem bránit mír a spravedlnost. Přidejte se k ní v jejím nekonečném boji proti Temné straně, jejíž moc stále roste! Možná se Master Sith skrývá mnohem blíž než by kdo čekal!

Třetí ročník úspěšného tábora se vrací, tentokrát založen na oblíbeném seriálu Klonové války. Přesto nebude chybět nic co máme rádi z filmů! Kluzáky, všudypřítomní droidi a především světelné meče! Na které straně síly skončíte?
Pro účastníky od 10 do 16 let

Místo konání:
tábořiště Přemilov

Tábořiště leží na břehu Chrudimky v krásné přírodě okolí Sečské přehrady. Zřícenina Oheb je jenom hodinu chůze od nás a přehrada Seč a okolí tábořiště zarostlé lesy nabízejí mnoho příležitostí k dobrodružství.

Programový vedoucí: Karolína Matochová, Štěpán Dvořák

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, stanová jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč

SLEVA! 3 000 Kč

Přihlášky možné pouze do 30.6.!

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE