tábor Kamene mudrců

od 8.7. do 14.7. 2018

Doporučený věk: 6-12 let
-> PŘIHLÁŠKA :)

Popis tábora
Škola čar a kouzel v Bradavicích přijímá nové studenty! První ročník čeká! Hodiny jako jsou kouzelné formule, přeměňování, lektvary a samozřejmě taky lektvary by mohly být narušeny jenom jednou věcí. Ten-jehož-jméno-se-nesmí-vyslovit se vrací ze stínů…

Pro rodiče:
Profesoři v Bradavicích jsou velice schopný a zkušený personál, který s dokáže poradit jak s nočními můrami a nočními běsy, tak se speciálními stravovacími návyky a zdravotními potížemi. Děti na táboře nesmí mít u sebe telefon, kontakt je v případě potřeby možno zprostředkovat přes vedoucího. Na tábořišti je neustále přítomný zdravotník. Pokud máte jakékoliv další dotazy, neváhejte nás kontaktovat :)

FOTKY Z ROKU 2017

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Doprava
Vlastní – autem

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 690 Kč

ZÁLOHU 1000 Kč je nutné zaplatit do dvou týdnů od přihlášení

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE