tábor Upíři vs. Vlkodlaci


Doporučený věk: 13+
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA. INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.
-> PŘIHLÁŠKA :)

Popis tábora
Už po staletí probíhá mimo naše zraky nekonečná bitva. Nesmrtelní upíři proti horkokrevným vlkodlakům. Síly jsou vyrovnané a ztráty na obou stranách obrovské. Rovnováhu může narušit jenom ta nejsilnější ze zbraní. Ta je ale ztracena a najít ji by znamenalo probudit obrovské zlo… Zlo tak staré, že by se proti němu musely obě strany spojit nebo být zničeny.

Proč si nevyzkoušet, která strana pokouše vás? Při tvorbě táborového příběhu se inspirujeme seriály Upíří deníky, Teen Wolf, Lost Girl a filmovou sérií Underworld. Téma bereme trochu s nadhledem – Čekejte spoustu nočních her, intriky mezi stranami a lidi, kteří fandí stejným věcem, jako vy.

FOTKY Z OSTATNÍCH TÁBORŮ

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.
Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.
V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 690 Kč

ZÁLOHU 1000 Kč je nutné zaplatit do jednoho týdne po přihlášení

-> PŘIHLÁŠKA :)

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE