tábor OHNIVÉHO POHÁRU

od 7.7. do 13.7. 2019

Doporučený věk: 10-14 let
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA.
INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.

PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
A je to tady! Kouzelnická událost, která nemá ve světě obdoby! Přeslavný turnaj, o kterém slyšel každý malý kouzelník a každá malá čarodějka. Souboj, kde šampioni nebojují pouze jeden proti druhému, ale i proti svému strachu. Dokážete se do turnaje přihlásit a nejenom vyhrát, ale i přežít? A jak je možné, že když v pravidlech stojí, že se smí účastnit pouze tři šampioni, tak letos jsou čtyři? Tuto otázku a mnohé další si s námi zodpovíte ve své oblíbené škole. Tak se neváhej přihlásit, protože vlak už bude vyjíždět ze stanice.

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

[Google_Maps_WD id=3 map=3]

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 750 Kč

Smlouvy k táborům budeme rozesílat na začátku roku 2019

PŘIHLÁŠKA


Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)