tábor PRINCE DVOJÍ KRVE

od 14.7. do 20.7. 2019

Doporučený věk: 13-18 let
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA.
INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.

PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
Ne jeden, ale hned dva školní roky spolu zažijeme! Držte si klobouky, protože tohle bude neskutečná jízda dámy a pánové. Kouzelnický svět je v ohrožení a celé společenství je na počátku války! Tak vezměte do ruky tajuplnou učebnici, uvařte pár lektvarů a potom nalezněte předměty, které v sobě ukrývají hrůzostrašné tajemství. Připravte si hůlky do bojových pozic, neboť nepřátelé vám nedají nic zadarmo! Budete si muset vybrat stranu, což nebude vůbec jednoduché, ale jak řekl jeden velký kouzelník a neskutečně moudrý muž: „Všichni musíme čelit rozhodnutí mezi tím, co je správné a co je snadné.“

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

[Google_Maps_WD id=3 map=3]

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 750 Kč

Smlouvy k táborům budeme rozesílat na začátku roku 2019

PŘIHLÁŠKA


Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)