tábor SABRIEL

od 4.8. do 10.8. 2019

Doporučený věk: 13+ let

VĚKOVÁ HRANICE JE POUZE PŘIBLIŽNÁ. JE STANOVENA PODLE FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA.
PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
Tábor je založen na knize Sabriel (Garth Nix)


Jste zvyklí na moderní technologie? Vymoženosti jako elektřina, automobily apod.? Tak to vše právě konči. Jakmile překročíte Zeď, vše, na co jste byli až doposud zvyklí, bude pryč. Ozbrojte se mečem a tajemnými zvonci, které vám na cestě budou dělat společníky. Pozor na mrtvé, ale i na živé. Najděte si přátele, kteří třeba nejsou tak tradiční, ale rozhodně budou hodnotnými spojenci. Jeden takový se jmenuje Macek a je to…kocour. Ale zaručuji vám, že takového kocoura jste ještě nepotkali. Tak na co čekáte? Osud království leží ve vašich rukách… A pokud se ptáte, proč právě vy, tak se spíše ptejte: „Volí si stezku chodec, nebo stezka chodce?“

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 750 Kč

Smlouvy k táborům budeme rozesílat na začátku roku 2019

PŘIHLÁŠKA


Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)