tábor TAJEMNÉ KOMNATY

od 21.7. do 27.7. 2019

Doporučený věk: 6-12 let
Prosíme, nepřihlašujte účastníky, kteří ještě neumí číst a počítat. Děkujeme.
PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
Jistě se vám v prvním ročníku líbilo! Letos vás čeká ročník druhý, který nebude o nic jednodušší. Tajuplné zlo je opět probuzeno a po škole obchází stvůra z dávných dob. Studentům jde o život přesně jako kdysi… A kdo za to všechno může? To nám doufám pomůžete odhalit. Zabalte si kufr, složte si plášť, připravte si hůlku a vydejte se na nádraží, kde už na vás čeká blyštivá lokomotiva, která vás odveze vstříc novým zážitkům a starým známým kamarádům.

Místo konání:

tábořiště Přemilov

tábořiště Přemilov
Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 3 750 Kč

Smlouvy k táborům budeme rozesílat na začátku roku 2019

PŘIHLÁŠKA


Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)