tábor HP Ultimate

od 21.8. do 30.8. 2020

Doporučený věk: 15+
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA.

TENTO TÁBOR JE VELMI FYZICKY NÁROČNÝ!

INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.
PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
Jedinečný desetidenní tábor obsahuje tři poslední a nejtemnější díly Harryho Pottera – Fénixův řád, Princ Dvojí Krve a Relikvie Smrti. Poslední tábor léta má svou tradici! Buďte i vy její součástí! Sbalte si hábit, koště, hůlku, učebnice a vyrazte do školy. Poperte se s nástrahami, které zde na vás čekají, sbližte se s kamarády, protože v jednotě je síla. A pokud nebudete jednotní, tak dozajista padnete. A nechcete se dostat do spárů mocností zla, to mi věřte. Čeká vás celodenní výlet, klasické bodování, kouzelnické souboje, spousta (a spousta) brodění a také sportovní událost roku: Famfrpál All Stars vs. Old Stars! U toho prostě musíte být!

Místo konání:

tábořiště Přemilov


Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.
Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.
V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka a kuchaře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 5 390 Kč

PŘIHLÁŠKA
Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)