tábor HRY O TRŮNY

od 9.8. do 18.8. 2020

Doporučený věk: 15+
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA FYZICKÉ NÁROČNOSTI TÁBORA.

TENTO TÁBOR JE VELMI FYZICKY NÁROČNÝ!

INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.
PŘIHLÁŠKA

Popis tábora
Připravte si meče, sekery, nebo cokoliv, co považujete za vhodnou zbraň, oprašte své brnění a válečnické schopnosti a vyrazte bojovat za slávu svého rodu! A pokud nejste dobří v boji, nevadí. V takovém případě dozajista umíte šifrovat a vašemu rodu budete k užitku jako priesti. Tak se připravte prožít deset dní ve vašem oblíbeném světě. A dejte si pozor na roguny! Ti vraždí na každém rohu a nic jim není svaté, tak abyste hned ze začátku neobohatili vojsko Bílých chodců…

Místo konání:

tábořiště Přemilov


Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka a kuchaře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29

cena: 5 390 Kč

PŘIHLÁŠKA
Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)