od 8.8. do 15.8. 2015
věk účastníků: 10 až 16 let (výjimky možné)

Popis tábora:
I letos se zaplní aréna splátci vybranými z distriktů Panemu, země, které vládne krutý Kapitol a jeho Hladové hry. Přihlásíte se dobrovolně? Budete hrát podle pravidel, nebo se postavíte Kapitolu a změníte Panem navždy? Dokážete přežít…?
Rozdělíme účastníky na týmy, které budou mezi sebou soupeřit v různých úkolech o odměny. Bude jen na nich, jakým směrem bude hra pokračovat.

místo konání:
tábořiště Nedvědička u Nového Města na Moravě
GPS souřadnice: 49.5285003N, 16.1708742E
stránka tábořiště: http://www.policka.skauting.cz/?id=44

Programový vedoucí: Kateřina Hývlová


Ubytování
Dvojmístné stany s podsadou, pevný srub, tekoucí voda, suché WC, polní sprcha
Účastníci by měli počítat s přespáváním venku!

Stravování
Ač hry jsou hladové, účastníci se toho rozhodně bát nemusí. Tábor zahrnuje plnou penzi (snídaně, teplý oběd, teplá večeře) + dopolední a odpolední svačiny (ovoce, zelenina, pečivo nebo jogurt).

V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegaterián, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem až do obce Rovné (u Nového Města na Moravě) a odtud ve skupině k tábořišti.
Zahájení tábora v 16.00

V případě zájmu dostatečného množství účastníků lze vypravit za příplatek společnou dopravu z Pardubic. Pokud byste o tuto službu měli zájem, napište to do poznámek u přihlášky.

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi + dopolední a odpolední svačinu, pronájem tábořiště, úrazové pojištění účastníka, náklady na materiály a pohonné hmoty
 

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč
hg

Fotografie z minulého ročníku

HLÁSÍM SE DOBROVOLNĚ JAKO SPLÁTCE!

informační dopis tábora