POHÁDKOVÁ ŠKOLA

od 10.7. do 16.7. 2016
doporučený věk: 6-10 let

Chcete umožnit svému dítěti zažít velké dobrodružství? O to se rádi postaráme!

Popis tábora
Pro všechny malé táborníky, kteří s dobrodružstvím teprve začínají. Máme kvalifikované vedoucí, kteří mají zkušenosti s prací s dětmi od 5 do 10 let. Děti budou rozděleny do tří družstev, každé bude mít svého hlavního vedoucího a dva pomocníky, takže o ně bude dobře postaráno.
Příběh tábora: V hlubokých lesích leží vedle sebe dvě školy pro pohádkové postavy – Škola Dobra a Škola Zla. Na jeden týden nám otevřou své brány a umožní nám vyzkoušet si jejich vyučovací hodiny a poznat jejich obyvatele. Ale je všechno skutečně tak černobílé? Můžou být i trolové a čarodějnice ze Školy Zla dobří a princezny ze Školy Dobra protivné??

Místo konání:
Tábořiště leží kousek od Chotěboře, okres Havlíčkův Brod
bod srazu: 49.7454536N, 15.7045839E

[huge_it_maps id=“5″]

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, suché záchody

Tábor leží v těsné blízkosti obce Libice nad Doubravou v malém lesíku. Z jedné strany ho obtéká potok a z druhé řeka Doubrava. Je ideální pro horké letní dny a výlety po okolí.

Programový vedoucí: Kateřina Hývlová


Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze (snídaně, teplý oběd, teplá večeře) + dopolední a odpolední svačina (ovoce, zelenina, pečivo nebo jogurty)

V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegaterián, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka, kuchaře a hospodáře, plnou penzi + dopolední a odpolední svačinu, pronájem tábořiště, úrazové pojištění účastníka, náklady na materiály a pohonné hmoty

maximální počet účastníků: 29
cena: 3 500 Kč

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ O BEZINFEKČNOSTI
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE


PŘIHLASTE SVÉHO DOBRODRUHA HNED!