tábor KOUZLO BRADAVIC – pro nejmenší

od 2.8. do 8.8. 2020

Doporučený věk: 6-10 let
VĚKOVÉ OHRANIČENÍ JE ZALOŽENÉ NA NÁROČNOSTI TÁBORA.
INDIVIDUÁLNÍM PŘÍPADŮM SE NEBRÁNÍME.

PŘIHLÁŠKA

 

Popis tábora
I letos se v Bradavicích počítá s místem pro nejmenší studenty čar a kouzel. Naším cílem je naučit děti, aby se cítily dobře v přírodě, objevily své nové silné stránky, a dokázaly spolupracovat s ostatními. Studenti zároveň budou docházet na hodiny kouzel, lektvarů, zahrají si famfrpál a mnoho dalšího. Ale letos se také ve škole objeví Mlok Scamander, světoznámý odborník na kouzelné tvory, s naléhavou žádostí o pomoc. Ztratilo se mu několik vzácných exemplářů magických tvorů a jedině noví studenti mu mohou pomoci je znovu vypátrat. Během pátrání ovšem budou muset projevit vynalézavost a pevného ducha, budou zažívat mnohá dobrodružství a objevovat dosud netušená tajemství Bradavického hradu.

Místo konání:

tábořiště Přemilov


Tábořiště na břehu řeky Chrudimky je vybaveno tekoucí vodou, suchými záchody a kuchyní. Děti spí v podsadových stanech (po dvou). Hlavním shromaždištěm je jídelní stan.

Teplou vodu na mytí ohříváme v lázeňských kamnech, k dispozici je vana.

V okolí se nacházejí lesy vhodné na hry, řeka Chrudimka skvělá na koupání a přehrada Seč se zříceninou Oheb, kam se dají podnikat ty nejlepší výlety.

Ubytování
stany s podsadou, pevná budova kuchyně, zastřešená jídelna, suché záchody

Stravování
V rámci tábora je poskytnuta plná penze.
V případě, že účastník vyžaduje speciální stravu (vegetarián, alergie, bezlepková dieta apod.) nás prosím kontaktujte. Poznámka vepsaná do příslušného pole v přihlášce postačí.

Doprava
Vlastní – autem

Cena zahrnuje:
práci vedoucích a praktikantů, plat zdravotníka a kuchaře, plnou penzi, pronájem tábořiště, náklady na materiály a pohonné hmoty
maximální počet účastníků: 29

cena: 3 890 Kč

PŘIHLÁŠKA

Možná hledáte tyto dokumenty:
POTVRZENÍ OD RODIČŮ (bezinfekčnost)
POTVRZENÍ OD LÉKAŘE (zdravotní způsobilost)